Pracownicy

Dyrektor

Monika Mocarska

Wicedyrektorzy

Beata Kryczka - Tarka

Wojciech Kostecki

Jacek Rudnik

Nauczyciele

Imię i nazwisko

Zajęcia

Elżbieta Adamowicz-Matraszek

edukacja wczesnoszkolna

Paulina Andrzejewska

język niemiecki

Marzanna Bednarz

nauczyciel wspomagający

Wojciech Białek

wychowanie fizyczne

Anna Bieleń

przyroda, muzyka, biologia, plastyka

Hanna Bilotserkovets

język niemiecki

Ewelina Bolesta

wychowawca świetlicy

Iwona Chmielewska

język polski

Ewelina Ciemior

oddział przedszkolny

Anna Daniszewska

edukacja wczesnoszkolna

Zbigniew Dors

wychowanie fizyczne

Patrycja Galec

oddział przedszkolny

Elżbieta Gonet

pedagog

Sylwia Górecka

wychowanie fizyczne

Natalia Górzyńska

nauczyciel wspomagający

Sylwia Greguła

wychowawca świetlicy

Barbara Grontkowska

język polski, wychowanie do życia w rodzinie

Anetta Grzęda

edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Grzęda

edukacja wczesnoszkolna

Anna Grzesiak

wychowawca świetlicy

Dominika Grzesiowska - Bicka

wychowawca świetlicy, język angielski

Róża Grzesiowska

nauczyciel wspomagający

Sandra Jasek

język angielski

Ewa Jurkowska

muzyka, plastyka

Maria Kamińska

język angielski

Agata Kantorska

wychowanie fizyczne

Kinga Kapusta

edukacja wczesnoszkolna

Sylwia Karpińska

edukacja wczesnoszkolna

Marcin Kika

geografia

Krzysztof Kitka

biologia, chemia

ks. Michał Kłysz

religia

Łukasz Koczkodaj

język angielski

Karolina Korbus

oddział przedszkolny

Alicja Korpysz

geografia

Agnieszka Kozieł

wychowawca świetlicy

Małgorzata Krulikowska

oddział przedszkolny

Bożena Krygier

muzyka, plastyka, edukacja wczesnoszkolna

Beata Księżak

chemia, fizyka

Anna Kulig

język polski

Małgorzata Kurzawska

wychowawca świetlicy

Małgorzata Kuś

przyroda, biologia

Monika Kuś

matematyka, fizyka

Anna Ląd

język polski, wychowanie do życia w rodzinie

Dorota Leonienko

plastyka, technika, religia

Wiktor Leonienko

matematyka

Renata Lis

historia, wos, wychowanie do życia w rodzinie

Katarzyna Maciąg

język niemiecki

Dagmara Mazonik

nauczyciel wspomagający

Elżbieta Mazurek

wychowawca świetlicy, historia

Agata Miazga

bibliotekarz, język polski

Iwona Niedopytalska

oddział przedszkolny

Anita Osiak

logopeda

ks. Wojciech Piłat

religia

Marzena Piskorska

bibliotekarz, wychowanie do życia w rodzinie

Anna Polak

edukacja wczesnoszkolna

Magdalena Przychodzeń

oddział przedszkolny

Eliza Przygoda-Łuka

język angielski, historia

Beata Pykacz

psycholog

Sylwia Rodak

oddział przedszkolny

Justyna Rusek

edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Rutkowska

wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie

Jolanta Sadurska

język angielski

Ilona Rzepkowska

wychowawca świetlicy, historia

Agata Skowyra

zerówka

Marcin Słomka

matematyka, informatyka, technika

Justyna Strus

religia

Ilona Sumorek

matematyka

Ewa Sumorek

wychowawca świetlicy

Justyna Sygara

wychowawca świetlicy, wychowanie do życia w rodzinie

Kinga Sykut

nauczyciel wspomagający

Beata Szaruga

nauczyciel wspomagający

Monika Szaruga

edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Szczypa-Kowalik

oddział przedszkolny

Joanna Tarka

matematyka

Iwona Tureczek-Zakrzewska

język polski

Karolina Tyburcy-Szlendak

język angielski, wychowanie fizyczne

Grzegorz Walczak

edukacja dla bezpieczeństwa

Lidia Wawerska

nauczyciel wspomagający

Dorota Wdowiak

edukacja wczesnoszkolna

ks. Ryszard Winiarski

religia

Paulina Wolszczak

edukacja wczesnoszkolna

Justyna Woźniakowska - Dziak

nauczyciel wspomagający

Edyta Wrótniak

edukacja wczesnoszkolna

Ilona Wrótniak-Terlecka

pedagog, doradca zawodowy

Monika Żaba

psycholog

Anna Żabicka

informatyka, technika

Jolanta Zgodzińska

edukacja wczesnoszkolna

Andrzej Zgodziński

wychowanie fizyczne

Pracownicy administracji

sekretarz szkoły

Ewa Chojnacka

kierownik kancelarii

Magdalena Karsznia

starszy specjalista

Agnieszka Zielonka

kierownik gospodarczy

Krzysztof Tytłak

kierownik stołówki

Katarzyna Wisińska

kierownik magazynu

Ilona Kamola