Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Elektrośmieci.jpg

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci.

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt. Zbieramy:  komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt rtv i agd, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe, itp.   NIE ODBIERAMY TONERÓW  i ŚWIETLÓWEK.

Akcja trwa do 2 października br. i im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy. Sprzęt należy składać na szkolnym patio.