Nasi uczniowie w III etapie konkursu instalogik

instaKod.jpg

Siedmioro uczniów naszej szkoły przebrnęło zwycięsko przez drugi etap ogólnopolskiego konkursu informatycznego Instalogik.

Serdecznie gratulujemy sukcesu:

• Filipowi Dzido (5a)
  • Gabrysi Glegole (5a)
  • Kacprowi Korgolowi (5a)
  • Zuzi Nowakowskiej (5a)
  • Antkowi Solisowi (5a)
  • Bartkowi Dąbrowskiemu (5b)
  • Szymonowi Lassakowi (7c)

III etap odbędzie się 26 marca. Trzymamy kciuki!!!

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Konkurs uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki oraz Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie https://instalogik.pl/.

Minister Edukacji Narodowej  Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.