Świąteczny czas w klasie 2b

świąteczny czas 2b.png

Grudzień to magiczny czas pełen życzeń, prezentów i zwyczajów bożonarodzeniowych. Uczniowie z klasy 2b spędzili ten czas bardzo radośnie i twórczo.

Do odliczania dni do Wigilii Bożego Narodzenia posłużył nam kalendarz adwentowy. Codziennie otwieraliśmy okienko z zadaniem do wykonania.

6 grudnia odwiedził nas Mikołaj z prezentami. Spędziliśmy ten dzień robiąc sztuczny śnieg i grając w gry stolikowe, które dostaliśmy. Byliśmy również w kinie na filmie pt. „Nasze magiczne Encanto”.

Zorganizowaliśmy klasowe spotkanie wigilijne z wręczeniem prezentów własnoręcznie wykonanych. Nie zapomnieliśmy o tradycyjnym składaniu życzeń oraz śpiewaniu kolęd i pastorałek. Dopełnieniem tego pięknego dnia był udział w szkolnym kiermaszu bożonarodzeniowym.

Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia!