Warsztaty piernikowe w zerówce

pierniczki.png

Przedświąteczny czas każdemu kojarzy się z pieczeniem i dekorowaniem pierniczków oraz wspólnym kolędowaniem. Również w naszej zerówce nie mogło tego zabraknąć. W ubiegłym tygodniu odwiedziła nas pani Gabrysia. Dzięki niej dzieci mogły osobiście doświadczyć świątecznych przygotowań, podczas dekorowania pierniczków. Na stołach pojawił się kolorowy lukier, cukrowe posypki i ozdoby, które pomogły dzieciom w samodzielnym dekorowaniu pierników. Każdy wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny. Kiedy skończyliśmy ozdabianie, okazało się, że pani Gabrysia ma dla nas jeszcze jedną niespodziankę. Zagrała na skrzypcach piękne polskie kolędy, które wprowadziły nas w radość świątecznego oczekiwania. Było magicznie, ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Za poświęcony czas i zaangażowanie serdecznie dziękujemy!:)