Klasy czwarte w Bałtowie

baltow_08.jpg

W dniu 14 czerwca 2022 r. klasy 4a i 4b wraz w wychowawczyniami p. Moniką Kuś i p. Jolantą Sadurską oraz p. Marzanną Bednarz i p Wiktorem Leonienko wyruszyły na wycieczkę do Bałtowa. Cały dzień wypełniony był niesamowitymi atrakcjami. Dzieci odwiedziły Zwierzyniec Dolny wraz z ptactwem i drobnymi zwierzętami np. surykatkami czy sarnami. Następnie autobusem pojechały do Zwierzyńca Górnego, gdzie mogły podziwiać zwierzęta duże np. strusie, bizony, bawoły czy dziki.

W drodze do Parku Jurajskiego zwiedziły Park Miniatur z najbardziej znanymi zamkami w Polsce. Park Jurajski zadziwił różnorodnością zwierząt żyjących miliony lat temu, które dzieci mogły podziwiać z bliska. Wytchnieniem w zwiedzaniu były warsztaty plastyczno-poleontologiczne, gdzie powstawały gipsowe postaci dinozaurów malowane w dowolny sposób. Sabatówka i wizyta u czarownicy były ostatnim punktem wizyty w Bałtowskim Kompleksie Rekreacyjnym.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że była to bardzo udana wycieczka.