Nagroda starosty Puławskiego za osiągnięcia sportowe
Gala Nagród Starosty Puławskiego za wybitne osiągnięcia sportowe w 2025 roku
Z ogromną dumą informujemy, że nasza szkoła została wyróżniona podczas uroczystej Gali Nagród Starosty Puławskiego za wybitne osiągnięcia sportowe w 2025 roku.
W klasyfikacji współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych osiągnęliśmy znakomite wyniki:
Igrzyska Dzieci
1. Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach - 304 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 9 w Puławach - 84,5 pkt
3. Szkoła Podstawowa w Żyrzynie - 53 pkt
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
1. Szkoła Podstawowa nr 11 w Puławach - 192 pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Puławach - 57 pkt
3. Szkoła Podstawowa nr 10 w Puławach - 54 pkt
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas zawodów i rozgrywek sportowych. Wasza determinacja, wytrwałość i walka do końca przyczyniły się do tego wspaniałego sukcesu.
Podczas gali nagrody z rąk Pani Starosty oraz Pana Wicestarosty odebrały: Dyrektor szkoły Monika Mocarska oraz nauczycielka wychowania fizycznego Agata Kantorska.
Gratulujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom! To nasz wspólny sukces, który pokazuje, że SP 11 w Puławach należy do sportowej czołówki powiatu puławskiego.