Nasi Najlepsi

nasinajlepsi03.jpg

18 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się niezwykła uroczystość zorganizowana dla NAJLEPSZYCH UCZNIÓW i NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW szkoły, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele władz naszego miasta, Rada Rodziców, nauczyciele i rodzice uzdolnionych dzieci.  

Galę zaszczycili swoją obecnością:

  • Pan Sławomir Seredyn – Przewodniczący Komisji Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Puławy
  • Pani Agnieszka Zamojska – Kierownik Wydziału Edukacji, Sportu i spraw Społecznych Urzędu Miasta Puławy
  • Pani Katarzyna Stachnio – Przewodnicząca Zarządu Rady Rodziców.

Zarówno zaproszeni goście, jak i pani Dyrektor Monika Mocarska, podkreślili ogrom pracy, którą wykonali uczniowie, by zdobyć miano NAJLEPSZYCH z NAJLEPSZYCH, wspierającą rolę rodziców w edukacji dzieci i ogromne zaangażowanie nauczycieli. 

Galę, którą poprowadzili: Aleksander Greguła, Zofia Grudzień, Bartłomiej Badeński i Hanna Kwit uświetniły występy utalentowanych uczniów szkoły, dzięki którym zapanowała naprawdę gorąca atmosfera. Wysłuchaliśmy piosenki pt. „Adrenalina”  w wykonaniu Antoniego Kusia. Podziwialiśmy też występy pary tanecznej Zespołu Pieśni i  Tańca „Powiśle” - Oliwii Wójcik i Jakuba Bednarczyka, którzy zatańczyli Oberka.  Nieprawdopodobne możliwości gimnastyczne zaprezentowała grupa Master Class w składzie: Zuzanna Seroka i Kaja Rodak, które swoje umiejętności doskonalą w Teatrze Akrobatycznym Supernova w Puławach.

W sumie w Szkole Podstawowej nr 11 im. Henryka Sienkiewicza na zakończenie roku szkolnego 2023/2024 nagrodzono 251 uczniów, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,2 w klasach IV-VI oraz 5,00 w klasie VII-VIII (126 uczniów) i/lub osiągnęli wysokie wyniki w sporcie (125 uczniów), w zawodach na różnych szczeblach. 

Uczniowie ci są wzorem ciężkiej pracy i zaangażowania w działania na rzecz klasy, szkoły i społeczeństwa. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy sukcesu i życzymy tego, by w kolejnym roku szkolnym również zdobyli zaszczytne miano NAJLEPSZEGO UCZNIA lub NAJLEPSZEGO SPORTOWCA  SZKOŁY. Gratulacje składamy również rodzicom i nauczycielom bohaterów gali, bez których osiągnięcie tak wysokich wyników byłoby niemożliwe. 

Na zakończenie spotkania Rada Rodziców postanowiła w szczególny sposób wyróżnić uczniów, który w swojej klasie uzyskał najwyższą średnią ocen. Otrzymali oni bon do Empiku o wartości 50zł.

Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy gali „NAJLEPSI z NAJLEPSZYCH” udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców klas 4-8. 

A oto uczniowie, którzy uzyskali tytuł Najlepszego Ucznia i/lub Najlepszego Sportowca:

GRATULUJEMY!!!