Najlepsi z Najlepszych 2023

gala_nasi_najlepsi.png

20 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbyła się niezwykła uroczystość zorganizowana dla NAJLEPSZYCH UCZNIÓW i NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW szkoły, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele władz naszego miasta, sponsorzy, Rada Rodziców, nauczyciele i rodzice uzdolnionych dzieci.  

Galę zaszczycili swoją obecnością:

  • Pani Bożena Krygier – Przewodnicząca Rady Miasta Puławy
  • Pani Agnieszka Zamojska – Kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Puławy
  • Pani Katarzyna Stachnio – Przewodnicząca Zarządu Rady Rodziców.

Zarówno zaproszeni goście, jak i pani Dyrektor Monika Mocarska, podkreślili ogrom pracy, którą wykonali uczniowie, by zdobyć miano NAJLEPSZYCH z NAJLEPSZYCH, wspierającą rolę rodziców w edukacji dzieci i ogromne zaangażowanie nauczycieli. 

Galę, którą poprowadzili członkowie Rady Samorządu UczniowskiegoMarta Janiszek i Kamil Gałązka, uświetniły występy utalentowanych uczniów szkoły, dzięki którym zapanowała naprawdę gorąca atmosfera. Wysłuchaliśmy piosenki Sanah pt. „Wilcza zamieć” w wykonaniu Karoliny Leonienko, utworu Bajmu „Co mi Panie dasz?” w wykonaniu Michaliny Ryciak oraz piosenki z filmu MulanWierna, odważna, prawa” w wykonaniu Marty Podsiadłej. Podziwialiśmy też występy dwóch par tanecznych Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle” - Oliwii Wójcik i Jakuba Bednarczyka, którzy zatańczyli Polkę oraz Marii Szlendak, która wraz ze swoim partnerem tanecznym Hubertem Groblem, zatańczyła Krakowiaka. Na zakończenie Maciej Czerwonka z klasy 6a zagrał na trąbce utwór pt.: „Marsz księcia Danii”. 

W sumie w Szkole Podstawowej nr 11 im. Henryka Sienkiewicza na zakończenie roku szkolnego 2022/2023 nagrodzono aż 215 uczniów, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,2 w klasach IV-VII oraz 5,00 w klasie VIII (138 uczniów) i/lub osiągnęli wysokie wyniki w spocie (77 uczniów), w zawodach na różnych szczeblach. 

Uczniowie ci są wzorem ciężkiej pracy i zaangażowania w działania na rzecz klasy, szkoły i społeczeństwa. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy sukcesu i życzymy tego, by w kolejnym roku szkolnym również zdobyli zaszczytne miano NAJLEPSZEGO UCZNIA lub NAJLEPSZEGO SPORTOWCA  SZKOŁY. Gratulacje składamy również rodzicom i nauczycielom bohaterów gali, bez których osiągnięcie tak wysokich wyników byłoby niemożliwe. 

Na zakończenie spotkania Dyrekcja i Rada Rodziców dla każdego ucznia, który w swojej klasie uzyskał najwyższą średnią ocen, przygotowała niezwykłą niespodziankę. Otrzymali oni voucher na szafki skrytki w szkolnej szatni! Ta nagroda była wielkim zaskoczeniem i wywołała wśród obdarowanych ogromną radość. 

Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy gali „NAJLEPSI z NAJLEPSZYCH” udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców klas 4-8. 

A oto uczniowie, którzy uzyskali tytuł Najlepszego Ucznia i/lub Najlepszego Sportowca: