Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

zdjęcie główne.png

„Miło szaleć, kiedy czas po temu” pisał Jan Kochanowski. I miał rację!
Takiego Dnia Chłopaka nasza szkoła nie pamięta.
Takiej dyskoteki z okazji święta naszych szkolnych mężczyzn jeszcze nie było!

Z okazji Dnia Chłopaka Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała dyskotekę dla klas 4-6 i 7-8. Była to pierwsza dyskoteka po dwóch latach pandemii. Okazało się, że nasi uczniowie bardzo stęsknili się za wspólną zabawą i swoim towarzystwem. Szaleństwa na parkiecie były niesamowite! Śmiechom, tańcom i śpiewaniu nie było końca. Parkiet przez cały czas był zapełniony.

Rozkręcić szaloną „imprezę” pomagały dziewczyny z RSU, które doskonale pełniły rolę animatorek dobrej zabawy. Uczyły tańców, zachęcały do wspólnej zabawy. Niesamowite okazało się to, że nasi uczniowie bardzo dobrze śpiewają - znali słowa niemalże każdej prezentowanej przez didżeja piosenki.

Podczas zabawy miał też miejsce konkurs na KRÓLA DYSKOTEKI. Wygrali go Ci, którzy swą postawą zachwycili nasze kochane jury. Wszyscy razem i każdy z osobna zasługuje na uznanie. W klasach 4-6 tytuł króla dyskoteki zdobyli: Antek Kuś (5d), Krystian Kosmowski (6b), Kuba Nowak (6c) i Leonard Junko (5a).
W klasach 7-8 zwyciężyli: Kamil Gałązka (8b), Filip Żądełek (8b) i Gabriel Byszewski (8f).

Na zakończenie mojego krótkiego wyznania pragnę powiedzieć tylko jedno: Już niedługo andrzejki, więc czekamy na kolejną dyskotekę!

I… Panowie, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!