Krokusy jako symbol rozwoju!

tytułowe.jpg

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie klasy 8b otrzymali od wychowawcy cebulki, jako symbol ich rozwoju. Uczniowie zasadzili je na podwórku szkolnym, zadbali o odpowiednią glebę, nawodnienie oraz pielęgnację, nie wiedząc, co z nich wyrośnie. Wbrew trudnym warunkom, mrozom i spóźniającej się wiośnie, cebulki wykiełkowały. Z niepozornych na pierwszy rzut oka jednakowych cebulek wyrosły przepiękne kolorowe krokusy, które cieszą oko uczniów, nauczycieli oraz innych osób odwiedzających szkołę.

Drodzy Ósmoklasiści, niech te kwiaty będą symbolem Waszego potencjału. W odpowiednim czasie, w sprzyjających warunkach
oraz dzięki własnemu zaangażowaniu rozwiniecie swoje skrzydła i pokażecie swoje piękno!

Hanna Bilotserkovets