Wizyta w Wiosce Świętego Mikołaja

W wiosce Świętego Mikołaja-8.jpg

29 listopada br. uczniowie klasy 1b i 2e pojechali do ,,Wioski św. Mikołaja” w Bałtowie. Cała grupa udała się w podróż po zimowych atrakcjach bajkowej krainy, w której czekało ją wiele niespodzianek. Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych Szkoły Elfów, przeszły edukacyjną ścieżkę Jura Parku, gdzie mogły spotkać dinozaury, odwiedziły Annę i Elzę z Krainy Lodu, spotkały się ze zwierzątkami w szopce, obejrzały kino zimowe, zjadły pyszny obiadek, a nawet udało im się posiedzieć w saniach, do których były zaprzężone renifery, pojeździć na Karuzeli Wiedeńskiej i zatańczyć taniec Elfów. Niewątpliwą niespodzianką, która czekała na nas było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który osobiście przybył do wioski i obdarował każde dziecko pięknym prezentem.

Wizyta w Wiosce świętego Mikołaja dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń i emocji, a także przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Z pewnością ten dzień pozostanie na długo w pamięci naszych dzieci.