Dzień Dinozaura w Zerówkach

Główne.png

Dinozaury to stworzenia, które od dawna niezwykle fascynują szczególnie najmłodszych. Nie tylko zaskakują swoim wyglądem, wielkością, ale też kryją wiele tajemnic. W piątek 24 lutego dzieci z oddziałów zerowych naszej szkoły obchodziły Dzień Dinozaura. Z tej okazji zorganizowane zostały zajęcia, które wprowadziły młodych uczniów w prehistoryczny świat i przybliżyły im życie tych wyjątkowych stworzeń. Dzieci dowiedziały się między innymi jak wyglądały, czym się żywiły i jak wyginęły… Wykonały również wiele prac plastycznych, wykorzystując przy tym różne materiały, dzięki temu Dzień Dinozaura przeniósł wszystkich w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat. Ten czas upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze.