Sukcesy siatkarskie

334235440_720756716401954_4018384934374658611_n.jpg

W lutym odbyły się zawody w piłkę siatkową we wszystkich kategoriach wiekowych - Igrzyska Dzieci (kl. 6 i młodsze) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (kl. 8 i młodsze). Nasza szkoła miała reprezentantów w każdej z nich.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

8 lutego w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce, uzyskując awans na zawody powiatowe.

15 lutego w Kurowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce przegrywając po zaciętej sportowej walce z reprezentacją Nałęczowa (0:2) i gospodarzami zawodów - Kurowem (0:2).

Skład reprezentacji: Czerwonka Natalia, Janiszek Marta, Mazurak Natalia, Suszek Natalia, Wawer Antonina, Wójcik Julia - klasa 8b, Adach Aniela, Gil Jagoda, Hałaczkiewicz Emilia - klasa 8f, Kula Aleksandra, Mazurach Antonina - klasa 8e. Opiekunem zespołu była p. Elżbieta Rutkowska

9 lutego w SP 1 odbyły się Mistrzostwa Miasta w Piłce siatkowej chłopców. Nasz zespół zajął II miejsce.

IGRZYSKA DZIECI

21 lutego w Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Mistrzostwa Miasta w Mini Siatkówce Dziewcząt i Chłopców. W kategorii dziewcząt rywalizowało 3 szkoły, natomiast w kategorii chłopców 4 szkoły. Obydwie nasze reprezentacje po zaciętych pojedynkach zajęły II miejsca!

Reprezentacja dziewcząt: Skomra Maja, Maruszak Zuzanna, Stolarek Michalina, Sułek Emilia, Oleśkiewicz Magdalena, Stępień Julia, Cwajda Maja, Górecka Kamila, Olszak Lena, Piotrowska Izabela, Krygrowska Lena - op. Agata Kantorska

Reprezentacja chłopców: Nowak Jakub, Piaseczny Michał, Marczewski Oliwier, Kozak Jakub, Osiak Filip, Malicki Dominik, Kleszczyński Szymon, Dzido Filip, Krzyzinski Borys, Noweta Dawid - op. Andrzej Zgodziński