Kolejny sukces Marty!

1. Tytułowe.jpg

I miejsce Marty w Powiatowym Konkursie Piosenki Niemieckiej!

Cieszymy się ogromnie, że Marta Podsiadła zdobyła I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Niemieckiej „Liebe ist” w kategorii szkoły podstawowe organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr. 2 w Puławach! Marta wykonała utwór „Emma” zespołu Munich Supercrew. W konkursie wzięło udział wielu utalentowanych uczestników, którzy zaprezentowali różnorodne utwory z niemieckiego repertuaru muzycznego. Jury oceniało wykonanie, interpretację i umiejętności językowe uczestników. Nasza uczennica zachwyciła jury swoim pięknym głosem, pewnością siebie i znakomitą niemiecką wymową. Jej wykonanie utworu „Emma” wzbudziło dużo emocji i entuzjazmu wśród publiczności, szczególnie odcinek rapowy. Jesteśmy dumni z Marty i chcemy podziękować za jej reprezentowanie naszej szkoły. To z pewnością inspiracja dla innych uczniów, by rozwijali swoje zainteresowania i pasje.

Gratulujemy również naszej absolwentce Amelii Bigoraj za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii szkoły ponadpodstawowe!

Życzymy dalszych sukcesów zarówno w dziedzinie muzyki, jak i nauki języków obcych!

Hanna Bilotserkovets