STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

zdjęcie.png

Z ogromną dumą i radością informujemy, że uczeń naszej szkoły, Szymon Lassak, po raz kolejny otrzymał stypendium w ramach programu “Lubelskie wspiera uzdolnionych 2021-2023". Środki finansowe wypłacane co miesiąc od 1 września 2022 roku do 30 czerwca 2023 mogą być przeznaczone na dodatkowe kursy i zajęcia, zakup sprzętu komputerowego, czy wyjazdy edukacyjne. Szymon jest człowiekiem wielu pasji i talentów: gra na perkusji, interesują go zagadnienia historyczne, jest świetnym matematykiem. Jego zachowanie stanowi wzór do naśladowania. Cieszymy się, że zostało to dostrzeżone i docenione.

Serdecznie gratulujemy Szymonowi i jego rodzicom oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Drugim uczniem naszej szkoły, który otrzymał stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego jest Michał Drozd z klasy 8d. Michał osiąga bardzo wysokie wyniki w nauce. Jest skromny, odpowiedzialny, zawsze wywiązuje się z powierzonych mu zadań. Poproszony o pomoc – nigdy nie odmawia. Cechuje go wysoka kultura osobista, jest wzorem do naśladowania.

Michałowi i jego rodzicom składamy serdeczne gratulacje oraz wyrazy najwyższego uznania.