Wizyta przedszkolaków w naszej szkole

zdjęcie główne.jpeg

#LaboratoriaPrzyszłości

Dnia 16 marca w czwartek odwiedziły nas w szkole przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr.7 w Puławach. Dzieci zobaczyły jak wygląda na codzień dzień uczniów klasy 3c i zerówkowicze mogły zasiąść w szkolnych ławkach, aby poczuć się na chwile jak pierwszaki. Przedszkolaki zwiedzili czytelnie, bibliotekę, stołówkę, basen, salę gimnastyczną, świetlicę oraz gabinet pani pielęgniarki. Odwiedziły również panią dyrektor Monikę Mocarską, która serdecznie powitała naszych gości. Na zakończenie naszego spotkania zapoznaliśmy przedszkolaków z robotem edukacyjnym Photon. Każda z grup nazwała swojego robota i po powitaniu pomagała robotowi w poruszaniu się w różne strony, czyli sterowała robotem. Robot wydawał różne dźwięki i zmieniał kolory. Wizyta ta miała na celu adaptacje i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas I. Mamy nadzieję, że nasza szkoła spodobała się dzieciom.