Finał Ogólnopolski Igrzysk w Piłce Ręcznej Chłopców

f5523a36-0909-4e76-b6a7-4858deb090b1 (1).jpg

Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców
Piotrków Trybunalski, 08–11 czerwca 2025 r.

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 w Puławach zajęła XIV miejsce na XVII zespołów w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców. Turniej był niezwykle wyrównany i emocjonujący, a nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom sportowy i duże zaangażowanie. W trakcie zawodów rozegrali siedem spotkań, z czego trzy zakończyły się zwycięstwem.

Skład drużyny:

  • Oscar Gral

  • Kornel Krajewski

  • Szymon Szkoda

  • Wojciech Wróbel

  • Wojciech Oleśkiewicz

  • Nikodem Piasecki

  • Piotr Cywka

  • Kuba Mączka

  • Kuba Kumor

  • Adam Skoczek

  • Wiktor Zielonka

  • Bartosz Koziński

  • Filip Karsznia

Wyniki meczów:

  1. SP 11 Puławy – SP 1 Banino: 14–21

  2. SP 11 Puławy – SP 14 Przemyśl: 15–18

  3. SP 11 Puławy – SP Sportowa nr 46 Wrocław: 13–19

  4. SP 11 Puławy – SP 71 Szczecin: 18–13

  5. SP 11 Puławy – SP 13 Leszno: 15–16

  6. SP 11 Puławy – SMS Łódź: 17–13

  7. SP 11 Puławy – SP 91 Kraków: 18–15

Trenerzy:

  • Zbigniew Dors

  • Wojciech Białek

Serdecznie dziękujemy Miastu Puławy oraz Radzie Rodziców SP 11 za wsparcie organizacyjne i finansowe, które umożliwiło udział naszej drużyny w turnieju na szczeblu ogólnopolskim.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom osiągniętego wyniku oraz godnego reprezentowania szkoły!