Finał Ogólnopolski Igrzysk w Piłce Ręcznej Chłopców
Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców
Piotrków Trybunalski, 08–11 czerwca 2025 r.
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 w Puławach zajęła XIV miejsce na XVII zespołów w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców. Turniej był niezwykle wyrównany i emocjonujący, a nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom sportowy i duże zaangażowanie. W trakcie zawodów rozegrali siedem spotkań, z czego trzy zakończyły się zwycięstwem.
Skład drużyny:
-
Oscar Gral
-
Kornel Krajewski
-
Szymon Szkoda
-
Wojciech Wróbel
-
Wojciech Oleśkiewicz
-
Nikodem Piasecki
-
Piotr Cywka
-
Kuba Mączka
-
Kuba Kumor
-
Adam Skoczek
-
Wiktor Zielonka
-
Bartosz Koziński
-
Filip Karsznia
Wyniki meczów:
-
SP 11 Puławy – SP 1 Banino: 14–21
-
SP 11 Puławy – SP 14 Przemyśl: 15–18
-
SP 11 Puławy – SP Sportowa nr 46 Wrocław: 13–19
-
SP 11 Puławy – SP 71 Szczecin: 18–13
-
SP 11 Puławy – SP 13 Leszno: 15–16
-
SP 11 Puławy – SMS Łódź: 17–13
-
SP 11 Puławy – SP 91 Kraków: 18–15
Trenerzy:
-
Zbigniew Dors
-
Wojciech Białek
Serdecznie dziękujemy Miastu Puławy oraz Radzie Rodziców SP 11 za wsparcie organizacyjne i finansowe, które umożliwiło udział naszej drużyny w turnieju na szczeblu ogólnopolskim.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom osiągniętego wyniku oraz godnego reprezentowania szkoły!