Wycieczka klasy 2d do Teatru Muzycznego

Wycieczka klasy 2d do Teatru Muzycznego.jpg

Dnia 11 czerwca uczniowie klasy 2d wybrali się na wyjątkową wycieczkę do Teatru Muzycznego w Lublinie, gdzie mieli okazję obejrzeć spektakl „Kot w butach”.

Barwna, muzyczna opowieść oparta na znanej baśni zachwyciła młodych widzów piękną scenografią, wspaniałymi kostiumami oraz pełnymi humoru i emocji występami aktorów. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy sprytnego kota i jego przyjaciół, ucząc się przy tym, że pomysłowość, odwaga i dobroć potrafią zdziałać cuda.

Wyjazd do teatru był nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałą okazją do kontaktu z kulturą i sztuką.