Kiedy plecak idzie na urlop...

Plecak na urlopie-3a.jpeg

Dnia 8 maja w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany Dzień Bez Plecaka. Tego dnia uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, pomysłowością i ... odwagą transportową!

Tradycyjne plecaki zostały zastąpione przez najróżniejsze przedmioty codziennego użytku. Książki przewożone były w walizkach, koszach na pranie, skrzyniach na narzędzia, garnkach, wiadrach, a nawet wózkach dla lalek. Nie zbrakło także transporterów dla zwierząt , koszy piknikowych, suszarki na ubrania i różnego rodzaju mebli. Uczniowie udowodnili, że wyobraźnia nie zna granic!

Nauczyciele z podziwem obserwowali, jak uczniowie radzą sobie z codziennym wyposażeniem szkolnym bez użycia klasycznego plecaka.

Dzień Bez Plecaka okazał się świetną okazją do integracji społeczności szkolnej oraz udowodnienia, że szkoła to nie tylko nauka, ale również wspólna zabawa i kreatywność.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i fantastyczne pomysły.