Królestwo Zdrowia - teatrzyk klasy 3a

Teatrzyk klasy 3a.jpg

Uczniowie klasy 3a przygotowali wyjątkowe przedstawienie kukiełkowe pt. „Królestwo Zdrowia” (słodko, słono… czy zdrowo?) dla dzieci z oddziałów zerowych oraz przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 3.

Młodzi aktorzy pod okiem wychowawczyni samodzielnie wykonali kolorowe kukiełki i z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role. Spektakl opowiadał o zdrowym odżywianiu i wyborach, które pomagają dbać o zdrowie. W bajkowym królestwie spotkały się produkty zdrowe, słodkie i słone, a bohaterowie próbowali odpowiedzieć na pytanie: co warto jeść, aby być zdrowym i mieć dużo energii?

Przedstawienie spotkało się z dużym zainteresowaniem i bardzo podobało się młodym widzom. Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy bohaterów, chętnie reagowały na wydarzenia na scenie i nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

Celem przedstawienia było promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcenie dzieci do dokonywania zdrowych wyborów żywieniowych. Spektakl był nie tylko świetną zabawą, ale także wartościową lekcją o zdrowiu.