Łódź zdobyta! Mnóstwo wrażeń i uśmiechów

5c i 5e.JPG

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w całodniowej wycieczce do Łodzi. Program obejmował spacer z przewodnikiem po ulicy Piotrkowskiej, podczas którego zobaczyli m.in. Pasaż Róży, Aleję Gwiazd, mural „Wiedźmin”, rzeźbę Misia Uszatka i ławeczkę Tuwima. Po obiedzie grupa odwiedziła Ogród Botaniczny, poznając bogatą kolekcję roślin. Następnie uczniowie zwiedzili Orientarium ZOO Łódź, gdzie podziwiali faunę i florę , a także przeszli 26‑metrowym podwodnym tunelem.

Wycieczka była doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, integracji oraz wspólnego spędzenia czasu. Uczniowie wrócili pełni pozytywnych wrażeń, nowych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia filmu: https://canva.link/s6hrnual91qtlzu