Mali mieszkańcy łąki

Zajęcia świetlicowe w 1d-1.jpg

"Mali mieszkańcy łąki"- niezwykły świat pszczół, motyli i ślimaków

Podczas ostatnich zajęć świetlicowych uczniowie klasy 1d mieli okazję poznać tajemnice łąki i jej małych lokatorów. Dzieci tworzyły z rolek po papierze toaletowym barwne ślimaki oraz symetryczne motyle, a także kolorowały pracowite pszczółki. Korzystanie z materiałów z recyklingu pobudziło wyobraźnię pierwszoklasistów. Zajęcia były doskonałą okazją do rozwoju ich zdolności plastycznych, motoryki małej oraz wzajemnej integracji i współpracy w grupie.