Polska zaczyna się w mojej klasie
Uczniowie klasy 2a wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Polska zaczyna się w mojej klasie". W ramach prowadzonych zajęć dzieci poznały symbole i wartości narodowe, kształtowały postawy prospołeczne, a także nauczyły się, jak budować wspólnotę klasową, szkolną i lokalną. Na zakończenie projektu każdy samodzielnie wykonał lapbooka o swojej ojczyźnie - Polsce. Uczniowie otrzymali również pamiątkowy dyplom. Zapraszamy do galerii zdjęć.