Śpiące kasztany od (nie)śpiącej 7b

a.jpg

Uwaga! W szkole są śpiące kasztany!
To drobna niespodzianka od uczniów 7b  dla każdego, kto zauważy śpiocha.

Noc z 8 na 9 października uczniowie klasy 7b spędzili w szkole. W ten sposób obchodziliśmy zaległy Dzień Chłopaka i nadchodzący Dzień Edukacji Narodowej. Wieczór rozpoczęliśmy od konsumpcji pizzy. Dziewczynki przygotowały miłą niespodziankę dla chłopców – przepyszne babeczki z dedykacjami. Podczas warsztatów artystycznych tworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju koszulki według własnego projektu oraz malowaliśmy kasztany. Godzina była już bardzo późna, toż zmęczone kasztany pochowały się w zakątkach i usnęły. Możecie je odnaleźć i przygarnąć. W przeciwieństwie do kasztanów, nam było nie do snu. W miłym towarzystwie posłuchaliśmy muzyki, niektórzy potańczyli, oglądaliśmy filmy oraz graliśmy w mafię. Zaobserwować wschód słońca z całą klasą to nietypowe przeżycie. A więc, warto było!