Marzec 2023

marzec2023.jpg

Wszystkich, tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zachęcamy do zapoznania się z dwoma kolejnymi numerami gazetki szkolnej. Specjalny numer 3 otrzymał każdy sześciolatek, który przybył do naszej szkoły 28 lutego w ramach dnia otwartego.

W czwartym numerze gazetki uczniowie mogli wypełnić kupon, który znajdował się na stronie „Rusz główką”. Otrzymaliśmy 29 poprawnie wypełnionych kuponów. Każdy uczeń klas 1-3 otrzymał upominek podczas swojej lekcji, natomiast dla uczniów klas 4-6 nagrody zostały wylosowane 5 kwietnia w sali 317 podczas długiej przerwy o godzinie 12.25. Każdy uczeń, który tego dnia przybył na losowanie otrzymał upominek.

Nagrodzeni uczniowie:

Klasa 1d: Julian Kiełbasa;

Klasa 2c: Piotr Drąg, Alicja Białek, Antonina Furtak, Julia Sosik, Jan Kusyk, Karolina Suszek;

Klasa 3b: Tymon Hemperek;

Klasa 3d: Natalia Paluch;

Klasa 4a: Daria Musiatowicz, Pola Lewtak;

Klasa 4b: Alicja Bogusz, Wiktoria Raczyńska, Wiktor Taracha, Tymon Janisz;

Klasa 5a: Patryk Gałązka, Leonard Junko;

Klasa 6a: Julia Drążkiewicz;

Klasa 6d: Julia Stępień, Jakub Pietroń, Dawid Wrótniak, Lena Lenartowicz, Maja Badeńska, Lidia Głuchowska.

Dziękujemy za zaangażowanie.

Zachęcamy do dalszej zabawy!

W najbliższym czasie ukaże się, ostatni w tym roku szkolnym, piąty numer gazetki szkolnej.