Zajęcia dodatkowe
Plan zajęć wf oraz programu nauki pływania na basenie
w roku szkolnym 2023/2024
L.p. |
Godzina |
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
1 |
800 – 845 |
3c ER |
7b Chł WB 2b SG 2d TB |
2a KR 3d TB |
1e WB/AK 6d Chł ER |
1e WB/AK 3e KR |
2 |
855 – 940 |
7c DZ WB 3c ER |
5c Chł WB 5c Dz AZ 3b SG |
6a Chł ZD 5d Dz AK |
5a Chł AZ 5a Dz SG 3d TB |
1e WB/AK 3e KR |
3 |
950 – 1035 |
4b Dz ER 4b Chł AZ 0d AK |
6c Chł AZ 6c Dz SG 0a WB/0b ER |
5d Chł BW 5d Dz AK 0c SG |
7b Dz AK 4a Chł AZ 8a Dz SG |
4d Dz ER 4d Chł AZ |
4 |
1045 – 1130 |
6e Chł ZD 6e Dz AK |
7a Dz ER 7c AZ 7a Chł ZD |
4a Dz SG |
5b Chł ZD 5b Dz AK |
5e Chł ZD 5e Dz AK |
5 |
1140 – 1225 |
1e WB |
7d Chł ZD 7d Dz JR |
8a Chł WB |
4c Chł AZ 4c Dz SG |
|
6 |
1240 – 1325 |
1e WB 1c SG |
1a GS |
6b Chł AZ 6b Dz SG 3c ER 1d KR |
1b ER 1a GS |
1d KR |
7 |
1340 – 1425 |
2b SG 1b ER |
3c ER |
3b SG |
1c SG |
6d Dz ER |
8 |
1430 – 1515 |
3e KR |
2a KR 3b SG SKS WB |
|
3b SG 2c KR SKS WB |
2d TB |
9 |
1520 – 1605 |
1a KR SP9 2a SP9 SG 3 SP9 ER9/SP4 |
2c KR 2b SP9 ER |
3a TB 2b SP9 ER |
2a SP9 SG 1a SP9 KR |
3d TB |
10 |
1615 – 1700 |
3 SP 9 KR 1b SP9 SG |
3 SP9 KR 3 SP9/SP4 ER |
3 SP9/SP 4 ER 3a TB |
1b SP9 SG 3 SP9 KR |
3a TB |
Program "Alternatywa"
Harmonogram zajęć programu Alternatywa 8 stycznia – 24 maja 2024 r.
L.p. |
Nazwa zajęć |
Imię i nazwisko prowadzącego zajęcia |
Dzień tygodnia |
Godziny zajęć (45 min.) |
Sala |
1 |
Potyczki matematyczno-logiczne |
Marcin Słomka |
wtorek |
14.30 - 15.15 |
316 |
2 |
Zajęcia rozwijające kompetencje językowe |
Ania Kulig |
wtorek |
8.00 - 8.45 |
czytelnia |
3 |
Matematyka to logika |
Ilona Sumorek |
czwartek |
13.40 - 14.25 |
317 |
4 |
Rozwiń skrzydła |
Joanna Tarka |
poniedziałek |
12.40 - 13.25 |
215 |
5 |
Trening matematyczny |
Joanna Tarka |
piątek |
14.30 - 15.15 |
214 |
6 |
Kreatywny niemiecki |
Hanna Bilotserkovets |
wtorek |
13.30 - 14.15 |
303 |
7 |
Język niemiecki interaktywnie |
Hanna Bilotserkovets |
Środa |
12.40 - 13.25 |
303 |
8 |
Gazetka szkolna |
Ilona Sumorek |
poniedziałek |
1240 - 1425 |
317 |
9 |
Kółko szachowe |
Antoni Mocarski |
czwartek |
12.40 - 14.25 |
201 |
10 |
W świecie kodowania |
Sylwia Rodak |
poniedziałek |
8.00 - 8.45 |
204 |
11 |
Koło dziennikarskie |
Anna Ląd |
poniedziałek |
12.40 - 14.25 |
112 |
12 |
Spójrz inaczej |
Anna Daniszewska |
poniedziałek |
12:40 - 13:25 |
206 |
Harmonogram konsultacji opiekuna programu Alternatywa
Ilona Wrótniak-Terlecka |
Dzień |
Godziny |
Konsultacje dla uczniów |
poniedziałek czwartek piątek |
13.00 - 14.30 13.45 - 15.15 11.30 - 13.45 |
Konsultacje dla rodziców, nauczycieli |
wtorek |
13.00 - 14.30 |
Zajęcia z pomocy psychologiczno-pedagogicznej
|
Dzień |
Godziny |
sala |
Anita Osiak |
środa |
13:30 - 14:15 |
124a |
czwartek |
13:00 - 13:45 |
||
Małgorzata Krulikowska |
poniedziałek |
8.55 - 9.40 |
czytelnia |
Marcin Słomka |
czwartek |
14:30 - 15.15 |
316 |
Sylwia Rodak |
wtorek |
8.00 - 8.45 |
217 |
Beata Kryczka-Tarka |
środa |
13.40 - 14.25 |
212 |
Ilona Wrótniak-Terlecka |
czwartek |
13.00 - 13.45 |
314 |
Anna Ląd |
czwartek |
13.40 - 14.25 |
112 |