Pracownicy

Dyrektor

Monika Mocarska

Wicedyrektorzy

Beata Kryczka - Tarka

Jacek Rudnik

Nauczyciele

Imię i nazwisko

Zajęcia

Elżbieta Adamowicz-Matraszek

edukacja wczesnoszkolna

Marzanna Bednarz

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Wojciech Białek

wychowanie fizyczne

Hanna Bilotserkovets

język niemiecki, technika

Ewelina Bolesta

wychowawca świetlicy

Iwona Chmielewska

język polski

Anna Daniszewska

oddział przedszkolny

Gabriela Dobosz-Teper 

wychowawca świetlicy

Zbigniew Dors

wychowanie fizyczne

Patrycja Galec

edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Głos-Michalska

matematyka i wychowawca świetlicy

Elżbieta Gonet

psycholog

Sylwia Górecka

wychowanie fizyczne

Natalia Górzyńska

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Barbara Grontkowska

język polski, wychowanie do życia w rodzinie

Anetta Grzęda

oddział przedszkolny

Małgorzata Grzęda

oddział przedszkolny

Dominika Grzesiowska - Bicka

wychowawca świetlicy, język angielski

Róża Grzesiowska

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Sandra Jasek

język angielski

Ewa Jurkowska

muzyka, plastyka

Agata Kantorska

wychowanie fizyczne

Kinga Kapusta

oddział przedszkolny

Sylwia Karpińska

edukacja wczesnoszkolna

Marcin Kika

geografia

Krzysztof Kitka

biologia, chemia

ks. Michał Kłysz

religia

Łukasz Koczkodaj

język angielski

Karolina Korbus

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

Małgorzata Krulikowska

edukacja wczesnoszkolna

Bożena Krygier

muzyka, plastyka, edukacja wczesnoszkolna

Anna Kulig

język polski

Małgorzata Kuś

przyroda, biologia

Monika Kuś

matematyka, fizyka

Anna Ląd

język polski, wychowanie do życia w rodzinie

Dorota Leonienko

plastyka, technika, religia

Wiktor Leonienko

matematyka

Renata Lis

historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

Dagmara Mazonik

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Agata Miazga

bibliotekarz, język polski

Antoni Mocarski

wiedza o społeczeństwie

Małgorzata Motylińska

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Iwona Niedopytalska

edukacja wczesnoszkolna

Anita Osiak

logopeda

Katarzyna Pilch

wychowawca świetlicy

ks. Wojciech Piłat

religia

Marzena Piskorska

bibliotekarz, wychowanie do życia w rodzinie

Anna Polak

edukacja wczesnoszkolna

Magdalena Przychodzeń

oddział przedszkolny

Eliza Przygoda-Łuka

język angielski, historia

Beata Pykacz

psycholog

Sylwia Rodak

edukacja wczesnoszkolna

Justyna Rusek

edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Rutkowska

wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie

Jolanta Sadurska

język angielski, biologia

Agata Skowyra

edukacja wczesnoszkolna

Marcin Słomka

matematyka, informatyka, technika

Justyna Strus

religia

Ilona Sumorek

matematyka

Justyna Sygara

wychowawca świetlicy, wychowanie do życia w rodzinie

Kinga Sykut

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Beata Szaruga

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Monika Szaruga

edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Szczypa-Kowalik

wychowawca świetlicy, matematyka

Joanna Tarka

matematyka, fizyka

Iwona Tureczek-Zakrzewska

język polski

Karolina Tyburcy-Szlendak

język angielski

Grzegorz Walczak

edukacja dla bezpieczeństwa

Lidia Wawerska

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Dorota Wdowiak

oddział przedszkolny

ks. Ryszard Winiarski

religia

Paulina Wolszczak

oddział przedszkolny

Edyta Wrótniak

edukacja wczesnoszkolna

Ilona Wrótniak-Terlecka

pedagog, doradca zawodowy

Monika Żaba

psycholog

Anna Żabicka

informatyka, technika

Jolanta Zgodzińska

edukacja wczesnoszkolna

Andrzej Zgodziński

wychowanie fizyczne

Pracownicy administracji

sekretarz szkoły

Ewa Chojnacka

kierownik kancelarii

Magdalena Karsznia

starszy specjalista

Agnieszka Zielonka

kierownik gospodarczy

Krzysztof Tytłak

kierownik stołówki

Katarzyna Wisińska

kierownik magazynu

Ilona Kamola