Opłaty za obiady - Czerwiec 2022 r.

Opłaty za obiady.jpg

OBIADY CZERWIEC 2022

Kwota należności za obiady za miesiąc czerwiec zostanie indywidualnie przekazana rodzicom przez wychowawców klas. Sytuacja ta wynika z nagromadzenia się dużych nadpłat za odpisy.

Opłaty za obiady należy dokonać wyłącznie przelewem najpóźniej do wtorku 31 maja br. (decyduje termin wpływu na konto szkoły).

W przypadku wpływu na konto szkoły po tym dniu, obiady będą naliczane i wydawane dopiero od czwartku 2 czerwca, w zależności od potwierdzenia, że kwota wpłynęła na konto szkoły. W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Prosimy o terminowe wpłaty.

W razie wątpliwości, proszę dzwonić do kierownika stołówki  - tel. (81) 458 66 04

Obiady będą wydawane wyłącznie na terenie jadalni i nie można ich pobierać w menażki.

Przypominamy, że wpłaty można dokonać tylko na podany poniżej numer konta:

BANK PKO BP: 83 1020 3219 0000 9802 0168 4505