Jesień w Świetlicy

jesień w świetlicy.jpg

Jak co roku, jesienią dużo się działo w świetlicy szkolnej. Doceniliśmy piękno i walory tej pory roku. Dzięki talentowi dzieci, pod kierunkiem wychowawców świetlicy, powstało wiele ciekawych prac plastycznych. Jesień poznawaliśmy podczas obserwacji, rozmów, wymiany wrażeń i doświadczeń, podczas śpiewu piosenek oraz zabaw ruchowych i tematycznych. Rozwijaliśmy zamiłowania czytelnicze, korzystaliśmy ze sprzyjających warunków atmosferycznych bawiąc się na boisku i placu zabaw.

Uczniowie w ramach zajęć w świetlicy realizują program „Świetliczaki na tropie…zagadek”, dwa projekty związane z platformą eTwinning oraz projekt ekologiczny WWF „Program z Pandą”.

Świętowaliśmy razem „Dzień Kropki”, Europejski Tydzień Kodowania CodeWeek 2021, „Każdy może Świętym być”, Dzień Zwierząt.

Podczas zajęć uczniowie grają w szachy, w kalambury, układają puzzle. Dzieci uczą się także korzystać z nowoczesnych technologii, np. projektować w programie Canva czy korzystać z aplikacji Quiver.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji naszych działań.