Rozstrzygnięcie konkursu "Moja zakładka"

Laureaci.JPG

W październiku biblioteka szkolna zorganizowała konkurs na wykonanie zakładki do książki, który był adresowany do uczniów kl. 3.  Na konkurs wpłynęło 14 prac  wykonanych w różnych technikach plastycznych,  każda inna, a wszystkie – piękne. Zgodnie z zasadami konkursu brano pod uwagę: samodzielność wykonania, estetykę, pomysłowość. Wybór był bardzo trudny. Oto laureaci konkursu:

I miejsce- Tymon Janisz, Wiktor Taracha, Alicja Bogusz, Nikola Jeżyna

II miejsce- Karolina Leonienko, Mikołaj Soluch, Natalia Soluch, Miłosz Kalbarczyk

III miejsce- Karina Pochwatka, Patryk Jasiak

Wyróżnienia: Marcel Suszek, Mateusz Ochal, Zuzanna Soluch, Karolina Sykut

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Prace można obejrzeć w bibliotece szkolnej.
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Agata Miazga