Sukcesy naszych uczniów w konkursie „Jestem świadomy – jestem bezpieczny”

Nagrodzeni uczniowie .jpg

21 października 2021 r. w Zespole Szkół Technicznych w Puławach odbyło się podsumowanie IX edycji międzyszkolnego konkursu profilaktycznego „Jestem świadomy – jestem bezpieczny” pod honorowym patronatem Starosty Puławskiego pani Danuty Smagi, Prezydenta Miasta Puławy pana Pawła Maja oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Puławach lek. wet. Pana Piotra Pietury.
Celem konkursu jest kształtowanie wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Puław i powiatu puławskiego właściwych postaw i zachowań prozdrowotnych, wzbogacenie i usystematyzowanie wiedzy o HIV i AIDS, pogłębienie wiedzy na temat mechanizmów uzależnienia, prawd i mitów o alkoholu, narkotykach i nikotynie, wpływu używek na organizm człowieka.

W gronie nagrodzonych zaleźli się nasi uczniowie:

Natalia Suszek z kl. 7b zajęła I miejsce w kategorii plakat
Piotr Stefanek z kl. 8e III miejsce w kategorii prezentacja multimedialna
Damian Stalęga z kl. 7b wyróżnienie z kategorii prezentacja.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
                                                                                                             Ilona Wrótniak-Terlecka pedagog szkolny