Koszulka na ROK NORWIDOWSKI- zajęcia warsztatowe w bibliotece szkolnej

robmy torby etap końcowy.jpg

W mijającym roku obchodzimy dwusetną rocznicę urodzin narodowego wieszcza- Cypriana Kamila Norwida. Poprzez działania artystyczne, które chcemy Wam Uczniowie zaproponować, pragniemy połączyć sztukę wysoką z kulturą popularną. Każdy, kto w roku Norwidowskim chciałby wykonać unikatową koszulkę z wizerunkiem narodowego wieszcza, proszony jest o kontakt z p. Agatą Miazgą, która w każdą środę w godz. 13.30-15.30 dysponuje dla Was czasem. Biblioteka zapewnia niezbędne materiały, czyli gąbki, pędzle, farby. Po stronie ucznia pozostaje przyniesienie ze sobą czarnego, bawełnianego T-shirtu, na którym powstanie odbitka szablonu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z galerii poniżej, w której udokumentowaliśmy, w jaki sposób powstaje motyw graficzny przedstawiający C.K. Norwida.