Sukces naszego szkolnego chóru

IMG_9786.jpeg

W dniu 19 listopada 2021 roku w Pałacu Czartoryskich odbył się IX Festiwal Hymnów Szkolnych. Naszą szkołę reprezentował Chór Szkolny "Kalimba" pod dyrekcją Ewy Jurkowskiej oraz zespół instrumentalny "Muzykanci od Henryka" pod dyrekcją Ewy Jurkowskiej oraz Pana Dyrektora Wojciecha Kosteckiego.

Zespół zaprezentował hymn naszej szkoły i śląską pieśń powstańczą "Już zachodzi czerwone słoneczko". Młodzi artyści pracowali z wielkim zaangażowaniem i radością. W takiej atmosferze również występowali, co udzieliło się i zachwyciło jurorów i publiczność. Jury festiwalowe wysoko oceniło nasz występ - zdobyliśmy pierwsze miejsce.

Gratulujemy młodym artystom i życzymy dalszego zapału do pracy, wytrwałości, radości i sukcesów.