Bajkowy Dzień Dziecka

bajkowy dzień dziecka.png

Zaproszenie

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 11 oraz nauczyciele grupy Erasmus+ „Bostońskie czytanie-obcego słuchanie” serdecznie zapraszają Uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami na Bajkowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca 2022 roku, o godzinie 17.00 na Placu Chopina w Puławach.

Na scenie wystąpią min.: wokaliści Michała Matrasa, zespół wokalny " (nie)sPOKojni", uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11, wokaliści z ZSO nr 2, puławski zespół muzyczny "Cud nad Wisłą". Do tańca porwie nas Zespół Baletowy "Etiuda", a animatorki z Innej Bajki oraz animatorzy z Tutti-Frutti zadbają o zabawy ruchowe, gry i aktywne spędzenie czasu. Uczniowie wolontariusze SP nr 11 przygotują stoiska: malowania buziek, zabaw z balonami, wykonania bajkowych strojów.

Na każdego z uczniów przebranego za bajkową postać czeka słodka niespodzianka.

Serdecznie zapraszamy!