Duże sukcesy na rejonowym FESTIWALU SZTAFET

PXL_20220609_090633122.jpg

W czwartek 9.06.2022 r. odbył się Rejonowy FESTIWAL SZTAFET. Tradycyjnie, z dużymi sukcesami wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły.

Wyniki poszczególnych sztafet:

• I miejsce - 4x100m dziewcząt IGRZYSAK DZIECI ( Kozak Julia, Stalęga Emilia, Kudan Oliwia, Górecka Kamila)
  • I miejsce - sztafeta szwedzka dziewcząt IGRZYSKA DZIECI (Kowalik Gabriela, Stępień Julia, Górecka Kamila, Stalęga Emilia)
  • II miejsce - 4x100m dziewcząt IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (Woszczek Aleksandra, Giza Oliwia, Pękala Julia, Adach Aniela)
  • I miejsce - sztafeta olimpijska dziewcząt IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
  • I miejsce - 4x100m chłopców IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (Turski Oskar, Koszuta Maksymilian, Ciurkowski Igor, Nakonieczny Hubert)
  • I miejsce - sztafeta olimpijska chłopców IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (Wiaderek Wojciech, Mączka Jakub, Turski Oskar, Koszuta Maksymilian)

Opiekunami na zawodach były panie Elżbieta Rutkowska i Agata Kantorska.

Pięć z sześciu sztafet będzie reprezentowało szkołę na zawodach wojewódzkich, które odbędą się 14.06.2022 r. w Lublinie.

Serdeczne gratulacje i trzymamy kciuki za dobry rezultat na zawodach wojewódzkich.