II miejsce w mistrzostwach rejonu w piłce ręcznej dziewcząt

277684926_668211934448463_126506750249210510_n.jpg
W poniedziałek 4 kwietnia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Rejonowe w piłce ręcznej dziewcząt klas 7-8. W zawodach brały udział 3 zespoły my gospodarze, drużyna ze Szkoły Podstawowej z Kamionki oraz zespół ze Szkoły Podstawowej z Poniatowej. Nasza drużyna zajęła II miejsce w Mistrzostwach Rejonowych po ekscytującej walce w obu meczach. W pierwszym meczu graliśmy z drużyną Kamionki gdzie nieznacznie przegraliśmy 2 bramkami 12-14. Mecz z Poniatowej skończył się remisem 14-14 i potrzebne były karne gdzie po 5 kolejkach wygraliśmy 2-1 po skutecznych paradach naszej bramkarki Maji Winiczuk.
Kolejność miejsc:
1. SP Kamionka
2. SP 11 Puławy
3. SP Poniatowa
Na brawa i pochwałę zasługuje cała drużyna dziewcząt, które walczyły całym sercem, trzeba zaznaczyć, że dojście do zawodów rejonowych i zdobycie II miejsca w piłce ręcznej to duży sukces dziewcząt, ponieważ w tej dyscyplinie nie było takiego zespołu od kilkunastu lat :-).
Na dodatkowe wyróżnienie zasługuje najlepsza bramkarka zawodów Maja Winiczuk oraz królowa strzelców Aleksandra Woszczek
Skład dziewcząt:
Aleksandra Woszczek, Maja Winiczuk, Oliwia Giza, Karolina Osiak, Natalia Mańkowska, Julia Gaweł, Lena Berezińska, Małgorzata Gembal, Wiktoria Łukasik, Maja Łozińska, Magdalena Głowacka, Zuzanna Skowronek.

Drużynę prowadził p. Wojciech Białek