III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

IMG_20220420_142537.jpg

Nasi chłopcy świetnie się spisali w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej, które zostały rozegrane 20 kwietnia 2022 r. w Biłgoraju.

Pod opieką p. Zbigniewa Dorsa zajęli III miejsce w składzie: Antoni Drążkiewicz, Chrystian Rusa, Igor Lutkiewicz, Adam Miller, Piotr Romański, Kacper Krzyżanowski, Nikodem Czuba, Eryk Góra, Szymon Zielonka, Gustaw Kowalik, Maciej Ponikowski, Borys Ceglarski.

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 8 z Zamościa, II miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 z Biłgoraja.

Zespoły podzielono na dwie grupy i nasi chłopcy zagrali pierwszy mecz z Szkołą Podstawową nr 8 z Zamościa, z którą przegrali po zaciętej walce. Następnie ze Szkołą Podstawową nr 8 z Chełma, z którą chłopcy zdecydowanie wygrali. W konsekwencji nasi młodzi piłkarze ręczni zagrali o III miejsce ze Szkołą Podstawową nr 3 z Białej Podlaskiej i zwyciężyli 15 do 10 zdobywając najniższy, ale jakże zaszczytny, szczebel podium w województwie.

Sukces chłopców i opiekuna p. Zbigniewa Dorsa to efekt kilku lat ciężkiej pracy. Gratulacje!!!