Rozstrzygnięcie konkursu „Stroik świąteczny”

stroik.png

Rozstrzygnięcie konkursu „ Stroik świąteczny”

Miło mi poinformować, że szkolny konkurs świąteczny dla uczniów z klas IV-VIII na „Stroik wielkanocny” został rozstrzygnięty. Zadanie konkursowe polegało na własnoręcznym wykonaniu stroika świątecznego i skierowane było do uczniów klas 4 – 8. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością. Do wykonania swoich prac wykorzystywali różne ciekawe i nietypowe materiały, z których powstały piękne stroiki. Trudno było wytypować zwycięzców poszczególnych kategorii.

Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

Kategoria klasy IV – V

• Krystian Kosmowski 5b
  • Hanna Błoch 4d
  • Wojciech Supryn 4d

• Zorian Pękala 4d
  • Julia Stępień 5d
  • Franciszek Zagraba 4d

• Oliwia Kudan 5d
  • Helena Nowak 5b

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

• Natalia Wójcik 5d
  • Bartosz Kosmala 5b

Kategoria klasy VI – VIII

• Maria Kierasińska  7f
  • Amelia Górska  8c

• Filip Zaremba 7a

• Bartłomiej Leonienko 7a

WYRÓŻNIENIE

• Oskar Turski 8e

Nagrodzeni otrzymają upominki i dyplomy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Sponsorami nagród była Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11. Wszystkie prace zostały sprzedane podczas wielkanocnego kiermaszu szkolnego. Dziękujemy za udział w konkursie.

Organizator konkursu

Elżbieta Rutkowska