Brązowi medaliści KS Azoty-Puławy w naszej szkole

Połkarze ręczni w SP 11-zdjęcie główne.JPG

W dniu 23 maja 2022 r. naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele drużyny KS Azoty-Puławy, brązowi medaliści PGNiG Superligi sezonu 2021/2022 w piłce ręcznej: Vadim Bogdanow, Wojciech Borucki, Aleksander Bachko, Dawid Fedeńczak, Bartosz Kowalczyk oraz Antoni Łangowski. Zawodnicy przynieśli do szkoły pamiątkową koszulkę z podpisami zawodników oraz piłkę, które wręczyli na ręce dyrekcji szkoły. Następnie odbyły się ćwiczenia z piłkami z uczniami naszej szkoły, którzy niedawno zdobyli brązowe medale w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Po krótkim pokazie brązowych medalistów z KS Azoty-Puławy uczniowie klas 3 i 4 zadawali pytania zawodnikom. Na zakończenie odbyła się sesja zdjęciowa i dzieci zdobywały autografy od zawodników.