Dzień Europy

Dzień Europy 1.png

Dziewiątego maja w naszej szkole świętować będziemy Dzień Europy. Z tej okazji odbędzie się szereg wydarzeń. Uczniowie klas starszych przygotują i przeprowadzą zajęcia edukacyjne dla młodszych kolegów i koleżanek (oddziały 0 -3). Dla klas 4-8 odbędzie się konkurs wiedzy o Europie. Zakodowane pytania umieszczone zostaną na drzwiach pracowni na każdym piętrze. Na chętnych do udziału w zabawie czekać będą gotowe do uzupełnienia karty odpowiedzi w sali 311. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody:

1. miejsce - ocena w górę ze sprawdzianu z jednego wybranego przedmiotu.
  2. miejsce - „koło ratunkowe” czyli jednorazowa podpowiedź nauczyciela na wybranej kartkówce lub sprawdzianie.
  3. miejsce - niepytanie w wybranym dniu.

W tym dniu uczniowie biorący udział w konkursie będą mogli korzystać na przerwach z telefonów komórkowych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Eliza Przygoda-Łuka
Łukasz Koczkodaj