Moje sportowe marzenia

275699182_1569654723391485_2882084299963568600_n.jpg

W styczniu nasza szkoła przystąpiła do największego konkursu sportowego dla szkół podstawowych w Polsce - PHO3NIX ACTIVE SCHOOL. Odbywa się on pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W ramach rywalizacji każda szkoła musi wykonywać szereg zadań. Pierwszym z nich był konkurs na największa liczbę kroków. Następnie nasi uczniowie mieli za zadanie namalować swoje sportowe marzenia. O wykonanie zadania zostali poproszeni uczniowie z klas 4 i to dzięki nim powstała przepiękna gazetka ścienna. Prace przedstawiały różne dyscypliny sportu: jazda konna, gry zespołowe, sztuki walki. Niestety na tablicy nie wystarczyło miejsca dla wszystkich obrazów, nad czym bardzo ubolewamy.

Na szczęście to nie wszystko - konkurs jeszcze się nie zakończył. O kolejnych wyzwaniach w ramach rywalizacji będziemy informować na bieżąco. Liczymy na zaangażowanie jak największej liczby uczniów!