Nasi uczniowie pamiętają o Żołnierzach Wyklętych

Konkurs o Żołnierzach Wyklętych 02.JPG
18 marca 2022 r. o godz. 10.00 odbyła się uroczysta gala finałowa podsumowująca IV edycję Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Historycznej "Żołnierze Wyklęci - Niezłomni Bohaterowie", który był organizowany przez Szkołę Podstawową w Borowej.

Prace konkursowe były niezwykle ciekawe i na wysokim poziomie. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło, że dwoje uczniów z naszej szkoły zostało nagrodzonych. Są to:

• Zuzanna Krawczyk z kl.4e, która zajęła 2. miejsce w kategorii praca plastyczna (lapbook) za pracę - Major Hieronim Dekutowski
  • Franciszek Flis z kl.7e, który otrzymał wyróżnienie w kategorii praca multimedialna za pracę  - Dionizy Ludwa

Wszystkim uczestnikom (także tym, którzy nie zostali nagrodzeni) serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i za trud włożony w wykonanie prac konkursowych, a zwycięzcom gratulujemy kreatywności oraz inwencji twórczej.

Fotografie dzięki uprzejmości p. Marcina Mitruczuka.