Zajęcia taneczne dla uczniów z klas 3-5

zapraszamy na zajęcia taneczne.png

Szanowni Rodzice!

Z radością ogłaszamy nabór na zajęcia taneczne dla uczniów z klas 3-5, które realizowane będą w ramach programu #skslubelskie.

Nasze zajęcia mają umożliwić dzieciom opanowanie podstaw technicznych i artystycznych tajników poznawanych przez nie tańców, pozytywne ukierunkować nadmiar energii, usprawnić koordynację ruchową, poprawić procesy przyswajania wiedzy, wyrobić umiejętność koncentracji uwagi, wewnętrznej dyscypliny oraz umiejętność pracy indywidualnej nad sobą i współpracy w grupie. Oprócz samej nauki tańca, zajęcia obejmują również w marginalnym zakresie zabawy rozwijające kreatywność, usprawniające refleks, motywujące i zachęcające do aktywnego spędzania czasu.

Zajęcia odbywać się będą w środy o 14.20 oraz piątki o 13.30. Godzina zajęć trwa 60 minut.

Zajęcia prowadzi pani Karolina Tyburcy-Szlendak - instruktorka tańca sportowego, nauczycielka wychowania fizycznego, wieloletnia tancerka Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle” oraz miłośniczka tańca towarzyskiego.

Więcej informacji dotyczących zajęć oraz formularz zgłoszeniowy na zajęcia uzyskać można wysyłając wiadomość poprzez e-dziennik do Pani Karoliny Tyburcy-Szlendak.

Zapraszamy!