JESTEM ŚWIADOMY – JESTEM BEZPIECZNY

437045262_829541088994869_7069754833946875270_n.jpg

25 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Technicznych w Puławach odbyło się podsumowanie XI edycji międzyszkolnego konkursu profilaktycznego „Jestem świadomy–jestem bezpieczny”.
Konkurs ma na celu kształtowanie wśród uczniów właściwych postaw i zachowań prozdrowotnych, pogłębienie wiedzy na temat mechanizmu uzależnienia, prawd i mitów o alkoholu, narkotykach i nikotynie, wpływu używek na organizm człowieka. Istotą konkursu jest też zwrócenie uwagi na zachowania alternatywne dla spożywania alkoholu i zażywania narkotyków. Uczestnicy konkursu rywalizowali w kilku kategoriach. Wśród laureatów są uczniowie naszej szkoły. W kategorii wiersz III miejsce zajęły Natalia Ciesielska i Wiktoria Knapczyk, a wyróżnienie otrzymał Alan Niemczuk – uczniowie klasy 8a. W kategorii plakat II miejsce zajęła Amelia Dobrowolska z kl. 7d, Iren Kabakulakian z kl. 7b, a wyróżnienie otrzymała Oliwia Kudan z kl. 7d.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Ilona Wrótniak-Terlecka pedagog szkolny