Każdego Tyka Matematyka

zdjęcie główne.jpg

W ramach projektu: "Każdego tyka matematyka", sfinansowanego przez Fundację mBanku dnia 26 kwietnia odbyły się zajęcia matematyczne, które poprowadziła Pani Renata Szczypa z puławskiego MDK-u. Zadaniem dzieci z oddziałów zerowych było ułożenie jak największej ilości figur geometrycznych za pomocą kolorowych, bawełnianych sznurków plecionych. Nasi, najmłodsi matematycy" byli bardzo kreatywni i bez problemu poradzili sobie z postawionym przed nimi wyzwaniem. Poprowadzone przez Panią Renatę Szczypę zajęcia utrwaliły wiedzę dzieci i pomogły im wykorzystać nowo zdobyte umiejętności matematyczne w praktyce. Dzieci doskonale się bawiły, a słodki poczęstunek był ,,wyśmienitym" zwieńczeniem ich starań!

Rosnę z matematyką1.jpg