Warsztaty ekologiczne 2024 z Early Stage

IMG_4912.JPEG
W kwietniu nasze zeróweczki odwiedziły szkołę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage w Puławach. W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi lektorzy z Early Stage przeprowadzili warsztaty ekologiczne w języku angielskim. Zajęcia były oparte na autorskich materiałach - piosence z międzynarodowego projektu Think Earth. Dzięki fantastycznej angielskiej piosence "In my kitchen there's a bin" dzieci nauczyły się śpiewająco segregować śmieci!

Early Stage to lokalna szkoła języka angielskiego specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego dzieci i młodzież w wieku 3-19 lat. Zajęcia odbywają się tuż obok naszej szkoły w lokalu przy ul. Sikorskiego 1a. Zajęcia języka angielskiego prowadzone są w oparciu o 12 supermocy, czyli metodę, która angażuje wszystkie zmysły i uruchamia dziecięcą wyobraźnię. Więcej informacji o szkole na stronie earlystage.pl oraz pod numerem telefonu: 888 333 843. Zapisy na kolejny rok szkolny właśnie ruszyły!