Wizyta 1d w Radiu Impuls

1d.png

Uczniowie z klasy 1d odwiedzili lokalną rozgłośnię radiową Radio Impuls. Celem wycieczki było zapoznanie się z pracą dziennikarzy radiowych oraz obejrzenie najważniejszych pomieszczeń znajdujących się w siedzibie rozgłośni.

Wszyscy, z dużym zainteresowaniem, przyglądali się pracy prezentera radiowego oraz skomplikowanym urządzeniom do nagrywania audycji radiowych. Ogromną atrakcją była możliwość nagrania swoich głosów w profesjonalnym studiu.

Na zakończenie uczniowie wzięli udział w nagraniu radiowym dotyczącym bezpieczeństwa ruchu drogowego. Dzieci odpowiadały na pytania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Wizyta była bardzo ciekawa, a uczniowie mogli zobaczyć jak „od kuchni” wygląda realizacja programów radiowych.