Dzień Dziecka w klasie 4e

4e.jpg

1 czerwca to święto wszystkich dzieci na całym świecie. Ten dzień w klasie 4e również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Na początku uczniowie wysłuchali bajki ,,Puchate i kolczaste" zaprezentowanej w teatrzyku Kamishibai. Następnie była duża dawka dobrej zabawy: Ekologiczna gra zagadkowa - Strażnicy w akcji, kręgle fińskie, mecz piłki nożnej, gra w karty oraz dobble.

To nie było wszystko, bo na uczniów w świetlicy szkolnej czekała niespodzianka: budowanie z klocków Gigo #LaboratoriaPrzyszłości ptaka, huśtawki, podnośnika, drzwi garażowych oraz samolotu. To był wyjątkowy dzień, który dostarczył nam wielu emocji.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

Małgorzata Głos-Michalska, Justyna Sygara