Festiwal Piosenki Przedszkolaka

festiwal_przedszkolaka.jpeg

Festiwal Piosenki Przedszkolaka jest prezentacją umiejętności wokalnych dzieci i ma formę konkursu. Jest okazją do spotkania najmłodszych solistów i ich nauczycieli. To najlepszy sposób na rozśpiewanie dzieci i promowanie piosenki dziecięcej. W tym roku udział w wydarzeniu wzięły przedszkola z całego powiatu puławskiego. Komisja konkursowa miała nie lada zadanie, bo poziom uczestników był bardzo wyrównany i wysoki. Patronat nad wydarzeniem objął STAROSTA PUŁAWSKI, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Z oddziałów zerowych Szkoły Podstawowej nr 11 z grupy 0b w duecie wystąpili Julian Wolski i Piotr Wnuk, natomiast z grypy 0c solistka Alicja Adamczyk.

Alicja wyśpiewała I miejsce.

Na rozpoczęcie i zakończenie festiwalu został odśpiewany „Hymn Festiwalu Przedszkolaka”, którego uczestnicy mieli się nauczyć.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.